Title Image

Sık sorulan sorular

Merak ettiğiniz konuları bize yazın biz cevaplayalım ve web sayfamızda yayınlayalım.

 


 

İmalathaneniz gıda sağlılığı ve hijyen kurallarına uygun mu?

İmalathanemiz gıda sağlığı ve hijyen kurallarına uygun çalışma ortamına sahiptir. Müşterilerimiz istedikleri takdirde bayiilerimizde bulunan TV üzerinden veya isterlerse imalathanemizi ziyaret ederek çalışma ortamını görebilirler. Talep eden müşterilerimiz için imalathane ziyaret programı planlaması yapıyoruz.
Bizim amacımız Sağlıklı, Leziz, Güvenilir yemek ürünlerimizi müşterilerimize el değmeden ve tüm hijyen ve gıda sağlığı kuralları ile sunmaktır.
Ne yediğinizi, nasıl üretildiğini, sevkiyat sürecini bilmek her bir müşterimizin hakkıdır.

 


 

Peki imalathanenizi soyal medya üzerinden izleyebilmemiz için bir imkan sunuyor musunuz?

İsteyen müşterilerimiz web sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan gıda ürünlerinin üretim ve sevkiyat süreçlerinin videolarını izleyebilmektedir. Müşterilerimiz yakın bir zamanda online olarak ta izleyebilecekler.

 


 

Tüm bayilerinizde ve satış noktalarınızda aynı kalite ve hijyen kurallarını nasıl sağlıyorsunuz?

Tüm bayi ve satış noktalarımız gıda sağlığı ve hijyen kurallarına uygun çalışmak zorundalar. Uzman proje denetmenlerimiz bayii kontrollerinde ilgili kurallara aykırı çalışan işletmeleri tespit ederler ise ilgili bayinin çalışma sözleşmesini iptal ediyoruz.


 

Çevresel çalışmalarınız var mı? Kullan at malzemeleri kullanım sonrası ne oluyor, çöpe mi atıyorsunuz?

Tüm bayilerimizde geri dönüşüm kutuları mevcuttur. Kağıt,cam ve plastik malzemelerin hem çevreye zarar vermemesi ve hemde ülke ekonomisine katkı sağlaması için geri dönüşüm kutuları uygulamasına destek ve katkı veriyoruz.


Sizin diğer pilav dükkanları ve restoranlardan farkınız nedir?

Tüm gıda işletmeciliği yapan işletmelerin yapması gereken çalışmaları biz yıllarca araştırdık, inceledik, tüketiciler ile konuştuk. Bu süreç sonrasında kendi yol haritamızı, planlarımızı ve hedeflerimizi belirledik.
Aslında olması gereken ancak para kazanma hırsı ile göz ardı edilen çalışmaları biz ilk sıraya aldık hepsi bu… Sağlıklı, Leziz , Güvenilir yemek Y


Peki, Çalışma prensipleriniz neler?

1- El değmeden üretilen yemeklerimizi hijyenik paketler ile ulaştırıyoruz.
2- Ülkemiz’in en kaliteli gıda hammaddelerini, malzemelerini kullanıyoruz,
3- Çocukların, Gençlerin , Yaşlıların, Hastaların güvenle yiyebileceği geleneksel Türk mutfağı yemek çeşidinin en seçkin menülerini ve pilav çeşitlerini kaliteli bayii hizmeti ile sunuyoruz,
4- Et ve gıda hammadde ürünlerimizi Helal Gıda ve Helal Kesim standartlarına uygun seçiyoruz.
Sloganımızda dediğimiz gibi; SAĞLIKLI, LEZİZ, GÜVENİLİR gıda üretimi ve sunum hizmeti için marka bilincini oluşturduk ve bu bilinç ile büyüme hedefindeyiz.


Nasıl bayii olabilirim?

Önce sizin ile ön protokol anlaşması yapıyoruz.
Sonrasında sizin için proje geliştirme uzmanlarımız tarafından danışmanlık ve kısa bir eğitim süreci başlıyor. Bu süreç en az 15 iş günüdür.
15 iş günü içinde aldığınız bilgi ve danışmanlık hizmeti sonrası bayii sözleşmesi yapmanız gerekmektedir. Bayii sözleşmesi bu 15 günlük ön protokol sürecinde Pilav Y proje geliştirme uzmanı onayı olursa yapılabilmektedir.

Pilav Y bayii çalışmasına uygun olmayan adaylara bayilik verilmeyecektir.
Bayii sözleşmesi sonrası işletmenizin hazırlık çalışmaları başlıyor. Bayii hazırlık ve kurulum süreci 30 ile 60 iş günüdür. Bölgesel ve diğer çalışmalar sonucu bu süre kısalabilir veya uzayabilir.


Bayi işletmesi açılışı sonrası danışmanlık ve bilgi desteği yapıyor musunuz?

Sözleşme süresince bilgi paylaşımı ve danışmanlık hizmetimiz proje uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.Ayrıca personel eğitim ve motivasyon seminerlerimiz bayilerimiz için sözleşme süresince yapılmaktadır.


Yemek hizmeti dışında ne tür hizmetler yapıyorsunuz ?

  • Toplu yemek ( Pilav çeşitleri ve Türk Mutfağı Yemekleri ) hizmeti sunuyoruz.
  • Adrese toplu paket ( sıcak ve yemeye hazır ) yemek gönderiyoruz.,
  • Adrese gidip her şey dahil yemek organizasyonu yapıyoruz.
  • Adrese gidip her şey dahil pilav ve yemek organizasyonu yapıyoruz.
  • Adrese gidip her şey dahil ( Nostaljik pilav arabası ile ) organizasyon yapıyoruz.
  • Açılış, Kutlama, Üniversite içi etkinlik, Firma içi etkinlik, Doğum günü ve özel günler için yemek, müzik, ekipman, süsleme ve servis başta olmak üzere her şey dahil organizasyon yapıyoruz.

Kısacası: Yemek ve etkinlik organizasyonu için siz talep edin, biz yapalım. Siz sadece misafirlerinizle stressiz ve zahmetsiz olarak günün ve gecenin tadını çıkarın. Güvenilir ve kaliteli hizmetimiz ile biz sizin yanınızdayız.

Not: Organizasyonuzu her gün için ( Tatil günleri dahil ) Sabah 02:00 – 11:00 arası saatleri dışında istediğiniz saat için rezervasyon yapabilirsiniz.
Uzman Ekiplerimiz ile sizin için hazırız.

× Canlı İletişim Hattı