Title Image

Hakkımızda

a

Pilav Y Franchise işletme projesi nedir ve kurucusu kimdir?

Pilav Y Franchise projesi Türkiye ve Orta doğu ülkelerinde bir çok proje için danışmanlık yapmış, yönetmiş ve markalaşma süreçlerinde destek vermiş bir uzman CEO’nun yönetiminde ve güçlü bir alt yapı desteği ile kurulmuş ve branşlarında uzman personellerin çalıştığı yeni, güçlü ve güvenilir bir franchise markasıdır. Marka ismi yeni olmasına rağmen tecrübe ve bilgi donanımı bakımından oldukça başarılı 20 yıl ve daha uzun başarılı bir geçmişe sahiptir. Proje geliştirme uzmanımız tarafından Türkiye iş dünyası sektörlerine bir çok farklı proje kazandırılmıştır. Tüm bayilerimizde sıfır atık projesi kapsamında Geri Dönüşüm kutularımız bulunmaktadır. Kullandığımız kağıt, plastik, cam v.b. servis malzemelerini geri dönüşüm ile çevreye zarar vermeden ülke ekonomisine geri kazandırıyoruz. Sağlıklı, Leziz, Güvenilir yemek çeşitlerimizi görmeniz için sizi de en yakın çevre dostu bayimize bekliyoruz… Acele Edin! Size en yakın bayimiz, siz olabilirsiniz.

İMALAT VE ÜRETİM

Ürünlerimiz gıda sağlığı ve hijyen kurallarına uygun olan imalathanemizde üretilmektedir. Şeffaf mutfak prensibi ile tüm Franchise bayii ve satış noktalarımızda imalathanemizde yemek üretimini gösteren TV üniteleri bulunmaktadır. Ayrıca isteyen müşterilerimiz imalathanemizi www.pilavy.com web sitemizden, İnstagram, Facebook, Youtube sayfalarımızdan izleyebilirler. Amacımız müşterilerilerimizin yedikleri yemeklerin nasıl üretildiğini görmeleri ve gönül rahatlığı ile güvenle yemek yemelerini sağlamaktır. İmalathanemizde ülkemizin en üst kalite standartlarında Et, Sebze,Yağ ve Bakliyat hammadde kullanımları yapılmaktadır. Kullandığımız Et ürünleri Helal Gıda ve Helal Kesim sertifikalıdır.

FRANCHİSE İŞLETME PROJESİ

Proje geliştirme uzmanları tarafından hazırlanan ve girişimci adaylar için sunulan franchise bayilik hizmetimiz İstanbul 39 ilçe olarak planlanmıştır. 20 yılı aşkın süredir bir çok büyük franchise markası ve firmalara danışmanlık ve proje geliştirme hizmeti veren uzman bir CEO ile çalışıyoruz. Tecrübeli ve uzman yönetim kadromuz ve profesyonel ekiplerimiz ile kuruluşunun ilk ayında Franchise markamız için 2 bayii ile sözleşme imzaladık. Teşekkürler İstanbul ! Hedefimiz kendi işini kurmak isteyen Genç, Emekli girişimcilere ve Hanım girişimcilere az sermaye ile kendi işinin patronu olma imkanını profesyonel destek ve yönlendirme ile sunmaktır. Bayilerimize sözleşme süresince danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Yani sadece marka ismi vermiyoruz. 20 Yılı aşkın bilgi, tecrübe ve uzmanlığımız ile sizlerin her daim yanınızda oluyoruz. İstanbul 39 ilçe için bayilik taleplerini değerlendireceğiz. Yeni bayimiz siz olun! Taleplerinizi bekliyoruz…

a

Toplu yemek hizmetimiz

Pilav Y olarak Mevlid, Düğün, Toplantı, Etkinlik, Açılış v.b. Organizasyonlarınız için hizmet veriyoruz. Yemek paketlerimiz adresinize sıcak ve yemeye hazır paketler ile teslim edilmektedir. Siz yemek dağıtım stresinden uzak pratik olarak misafirlerinize çok kısa sürede yemekleri sunuyorsunuz. Siz isteyin ! Biz adresinize gönderelim.

ORGANİZASYON HİZMETİMİZ

Pilav Y olarak adresinizde Doğum Günü, Pilav Günü, Kutlama, Açılış, Etkinlik V.b.Organizasyonları yapıyoruz. Siz sadece 1 hafta önceden rezervasyon yapıyorsunuz. Her şey dahil olarak Pilav arabası, Pilav servisi ( Tavuk, Nohut, Kavurma, Ayran, İçecek) , servis personeli hizmetimiz ile biz size hizmet veriyoruz. Siz, sadece misafirlerinizle ilgilenin ! Biz, her şeyi sizin için planlayalım! Misafirlerinize hizmeti biz sunalım! Bizimle çalışın ! Yemek sunumu stresinden kurtulun !

× Canlı İletişim Hattı