Title Image

Türkiye için Bayilik Taleplerinizi Bekliyoruz...

Franchise

İstanbul Bayii Vizyonumuz

Yemek üretiminde ve servisinde GIDA SAĞLIĞI ve HİJYEN KURALLARINA dikkat ediyoruz. Yemeklerimizi günlük üretiyoruz ve günlük taze olarak bayilerimizde satılmasını istiyoruz.

Bu hassasiyet ile İSTANBUL 39 İLÇE hedefini 2020 ve 2021 vizyonumuz olarak belirledik. İstanbul 39 ilçe bayilik sürecini tamamladıktan sonra İstanbul dışından gelen bayilik taleplerini de değerlendireceğiz.

Misyonumuz; Sağlıklı, Leziz , Güvenilir Geleneksel pilavımız ve Türk mutfağımızın seçkin yemeklerini kaliteli hizmet ile müşterilerimize sunmaktır.

Örnek Kiosklar

Cadde ve AVM içi bayii kurulum sürecinde sektöründe uzman iç mimarlarımız ile bayii adaylarına seçenekler sunuyoruz. Ayrıca proje geliştirme uzmanlarımız tüm hazırlık sürecini takip ve koordine etmektedirler. Kısacası biz franchise marka ismi kullanım hakkı ile birlikte bayii adaylarımız için tüm kuruluş süreçlerinde bilgi ve tecrübelerimizle danışmanlık hizmetini de veriyoruz.

Kendi işini kurmak ve kendi işinin patronu olmak isteyen Genç, Emekli, Hanım girişimcilere iş ve çalışma hayatında doğru işletmenin doğru yerde ve doğru zamanda kurulabilmesi için danışmanlık ve yönlendiricilik görevi yapıyoruz. Biz uzman ekiplerimizle hazırız! Sizde hazırsanız yeni işinizi kurmaya başlayalım…

Bayi Satış Listesi

Bayii ve satış noktalarımızda satış fiyatları pazar geliştirme uzmanlarımız tarafından büyük bir hassasiyet ile belirlenmektedir.
Ürünlerimizi her gelir grubundan müşterilerimizin satın alabilmesi için fiyatlarımızı yoğun piyasa araştırmaları ve tüketici anketleri sonrası en uygun rakamlar ile liste fiyatlarını belirliyoruz.
Amacımız; Sağlıklı, Leziz, Güvenilir yemek sektöründe bir çok yeniliğe öncülük yapan başarılı kariyerimizi müşterilerimizin memnuniyeti ile sürdürmektir.

İmalathane

Ürünlerimiz gıda sağlığı ve hijyen kurallarına uygun olarak el değmeden siz Pilav Y müşterilerimiz için titizlikle hazırlanmaktadır.

Örnek Görsel Çalışmalarımız

Franchise bayii çalışmalarımızda kurumsal renklerimiz ile görsel çalışmalar yapmaktayız. Cadde ve AVM içi metrekare durumuna göre görsellerimiz ve kullandığımız malzemelerimizde en uygun olanları seçiyoruz. Amacımız rahat ve konforlu bayii çalışma alanlarını tüm bayii ve müşterilerimize sunmaktır.

Çevreye Saygılı Franchise

Pilav Y Bayilerinde çevre ve ülke ekonomisine destek için geri dönüşüm kutuları kullanılır.

EĞİTİM VE MOTİVASYON HİZMETİMİZ

Bayilik sözleşmesi öncesi ve bayilik sözleşmesi süresince uzman eğitmenlerimiz tarafından eğitim ve motivasyon seminerleri veriyoruz.

ÖRNEK BAYİLERİMİZ...

× Canlı İletişim Hattı